ATRAKCJE

Strefa targowa, którą wypełnią stoiska wydawców gier planszowych, karcianych, paragrafowych i fabularnych, a także sklepy i producenci gadżetów dla miłośników planszówek. W tej swoistej krainie wystawców będą odbywały się prezentacje nowości wydawniczych. Będzie można także zakupić gry, często w promocyjnych cenach.

W centralnej części Spodka znajdować się będzie przestrzeń do grania i dwie wypożyczalnie: ogólna oraz familijna. Wypożyczalnia ogólna zaopatrzona jest w ponad 600 planszówek pochodzących ze zbiorów katowickiej kawiarni Ludiversum (ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przyjść ze swoimi grami). W wypożyczalni familijnej znajdziecie wiele gier rodzinnych i dla dzieci. Spotkacie tu osoby na co dzień prowadzące zajęcia z grami dla dzieci - doradzą wam, w co warto grać z dziećmi, a także pomogą w przyswojeniu zasad.

W programie imprezy przewidziane są także turnieje, które odbędą się w osobnej sali. Na zwycięzców czekać będzie oczywiście szereg nagród.

Sesje RPG - oprócz planszówek będzie można też zagrać w gry fabularne pod okiem doświadczonych Mistrzów Gry. Zapisy na sesje bezpośrednio podczas trwania wydarzenia.

W strefie prototypów będzie można przetestować najciekawsze projekty początkujących autorów.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie prezentowane są kolejne aktualności oraz szczegółowe informacje o atrakcjach, jakie pojawią się w Spodku: 

link do wydarzenia